KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145034
nr 1414 5034
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 59x72cm, yttermått inklusive ram: 70x82cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:09:37
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
800 kr